20.1.22

קרמיקה לאמבטיה

 

עיצוב חדשני, מקורי ונועז של חדר האמבטיה ממש אינו עניין של מה בכך, וטומן בחובו הרבה אתגרים.  בעוד יש לבחור את אנשי המקצוע המתאימים, כמו למשל – את מעצב הפנים, את הכלים הסניטריים לאמבטיה, אל לכם לשכוח את החשיבות של בחירת קרמיקה לאמבטיה. לא כולם ממש מודעים לכל היתרונות של הקרמיקה לחדר האמבטיה, ולפני שנצלול לעומקם ולרוחבם, נספר לכם כי הקרמיקה מהווה שילוב בלתי מעורער של סגולות אסתטיים, כמו גם של סגולות פרקטיים. המשיכו לקרוא, ותעשירו את הידע שלכם ברמות שלא יאמנו.

 

מה כה מייחד קרמיקה לאמבטיה?

על מנת להבין מה כה מייחד קרמיקה לאמבטיה, צריך להבין, שכאשר משווים אותה לכל מיני חומרי אריחים שונים, כמו למשל – פורצלן, ניתן לומר בוודאות, כי אריחי הקרמיקה לאמבטים מוכיחים היתכנות מאוד כדאית, שאינה דוגלת בכל ביצוע של פשרות על חשבון הפרקטיות או לחלופין על חשבון הסגנון הייחודי שלה. הערך המוסף שתשכילו לקבלה ממנה, בראייה של הרבה שנים קדימה, הוא חיסכון וייתור של הצורך להשקיע שוב בהקדם בחיפוי האמבטיה. הקרמיקה לאמבטיה נודעת בעיקר בזכות עמידות הרבה, מה שבהכרח מצדיק את ההוצאה הכספית הראשונה שלה, כולל תהליך ההתקנה, וזאת משום שבהתקנה של הקרמיקה באמבטיה אתם זוכים מ"ההפקר", משמע – ערך הנכס שלכם יעלה לאין שיעור, מה שיגרום לכם ליהנות מהחזר השקעה של ההוצאה הראשונית, שעלולה להיות קצת גבוהה, אבל רק בהתחלה.

האם קרמיקה לאמבטיה עמידה בפני מים?

אחת מן המעלות של קרמיקה לאמבטיה מתבטאת ביכולת העמידה הרבה שלה בפני מים. הדבר מקבל משנה תוקף במיקום שלה, שכן במקלחת יש שימוש גובר במים, וחומר של חיפוי שאינו עמיד בפני מים, כמו הקרמיקה, יפגע בחומר היסודי, ועד מהרה תזדקקו למצוא לו תחליף. הבשורה המשמחת היא שהאריחים של הקרמיקה לאמבטיה מזוגגים ומתהדרים בשכבה של הגנה פרקטית, כאשר פשר הדברים בא לידי ביטוי בכך שאריחים אלו ממש אטומים לרטיבות, ולהיווצרות של כתמים כאלו ואחרים. במשך הזמן תמצאו זאת כמעלה ייחודית וברוכה, בעוד הרצפה של חדר המקלחת שלכם תירטב, והמקום יתמלא באדים, ובשעת ניקיון האמבטיה נעשה שימוש בהרבה מים – כל זה לא ישפיע בכלל על הקרמיקה באמבטיה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה