24.3.21

 

קרמיקה לאמבטיה

הדברים הטובים לא נעלמים לעולם ומה שהוכיח את עצמו בתקופות קודמות חוזר כעת לאופנה ביתר שאת תוך ניצול טכנולוגיות שמשרתות את הדמיון במיטבו. קרמיקה לאמבטיה היא חומר ישן חדש שרבים מופתעים לגלות עד כמה היא רלוונטית עדיין ועושה את כל ההבדל בין חדר רחצה מיושן למודרני ובעל אמירה ברורה. הקרמיקה של היום ללא ספק כבר לא נראית כמו הקרמיקה של פעם, מלבד החוזק שלה, העמידות והאמינות שהיא מספקת לכל מי שבוחר בה.

מה עושה את הקרמיקה לפופולרית?

היא לא סתם פופולרית, למעשה הקרמיקה מבוקשת מאוד כמוצר בסיסי שאי אפשר בלעדיו בשום חדר רטוב. היא הבחירה הראשונה תמיד משום שכיום אפשר לעצב אותה בשילוב חומרים וצבעים שונים כדי לקבל אותה במרקמים מפתיעים. המראה שהיא מעניקה לחדר הרחצה מפתיע משום שהוא יכלול להיות אורבני ומודרני או כפרי ונוסטלגי, וינטג'י ואמנותי, וזאת מבלי להתפשר על רמת החוזק שלה והיכולת שלה להיות פונקציונלית ובמחיר שמתאים לכל תקציב.

שילוב קרמיקה עם כל סגנון

אפשר לבחור כלים סניטריים מפתיעים בקו העיצובי והמתוחכם שלו, ולמצוא רעיונות לקרמיקה אנינה ומעודנת לאמבטיה במרקם של האריחים שלה לא פחות. אפשר לקבל קרמיקה במרקם שיש או במבוק, במרקם של תבליטים רומנטיים ונוסטלגיים, מרקם של צורות גיאומטריות מודרניות ומינימליסטיות לחדר רחצה אורבני ומודרני בעיצובו ולשלב זאת עם פרזול מעניין של אלומיניום באבזור.

עיצוב פנים מסורתי לעומת חדשני

מכיוון שאריחי קרמיקה לאמבטיה יכולים להיות מיוצרים בכל סגנון, גם חובבי המסורת בעיצוב חדר הרחצה יוכלו לקבל את האריחים של פעם, אם כי בהחלט מומלץ לבקש דוגמאות של החידושים האחרונים שיש בעיצוב שלה כדי להבין עד כמה היא מתקדמת היום באפשרויות המרתקות שהיא מציעה לעיצוב האמבטיה. לחובבי הנוסטלגיה קרמיקה היא חומר החלומות, משום שאפשר לעדכן את העיצוב עם אלמנטים יותר עכשוויים ועדיין לקבל אווירה של פעם.

לעצב חדר רחצה כמו ספא בוטיק

קרמיקה היא חומר מעולה ואידיאלי ליצור ספא ביתי ומעוצב במעט אמצעים. חשבו על הציורים הרומנטיים והוותיקים של חדרי הרחצה של פעם ושלבו אותם בחדר רחצה רומנטי ומשופר של היום. מכל זה תקבלו פרשנות וינטג'ית מופלאה של חדר אמבטיה לכל מי שאוהב אותו בעל אמירה אישית של פעם, יחד עם שילוב אביזרים מפנקים כמו ספסלים וארוניות מעץ טבעי וטקסטילים של מגבות עבות ורכות, עציץ ירוק ומכלי תכשירים מעוצבים ייתנו לכם את המראה הנחשק.

אמבטון או מקלחון מחופה קרמיקה

למראה הספא המהודר והמעוצב נצלו את ההזדמנות לחלוקה מחודשת ומפתיעה של החלל. חלוקה יותר נכונה יכולה להיות בעזרת מקלחונים מזכוכית מחוסמת שסוגרת נישה מפתיעה, או לסגור פינה שלא חשבתם שתוכל להפוך למקלחון, מחופה באריחים בצבע כהה דרמטיים או בגוונים מונוכרומטיים וקיבלתם ספא ביתי כמו במלון בוטיק יוקרתי. המרקם של האריחים יכול להיות חלק או מחוספס בסגנון צפחה למראה מעניין יותר. הפתרון מצוין לחדרים קטנים שנראים גדולים יותר הודות למקלחון.

תבליטים אמנותיים

אפשר להפוך כל חדר רחצה לאמנותי יותר בעזרת חיפוי קרמיקה לאמבטיה שיש בה תבליטים מעניינים, גיאומטריים, זוויתיים או מעוגלים. חיפוי קיר כזה מתוך הארבעה יוצר מוקד מעניין ואמנותי בכל חדר רחצה, כששאר הקירות יכולים להשלים אותו במענה צבעוני משלהם ובמרקם רגוע יותר. מי שאוהב חלל מעניין שיש לקירות בו מה להציע מבחינה ויזואלית ישמח לקבל רעיונות לעיצוב בכל אולם תצוגה של יצרן קרמיקה איכותי ומוביל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה