30.10.17

המדריך המהיר לשיפוץ הבית

רוצים לשפץ את הבית? דברים שכדאי לדעת


לפעמים הבית שלנו יפה והרמוני אך משהו חסר בו. יש משהו שהיינו רוצים לשנות, לפעמים זה נובע מאי שלמות עם העיצוב הקיים ולפעמים זה נובע מהרצון לחדש אחרי שנים ארוכות בהם הגענו למסקנה שהגיע הזמן לגוון. הבעיה בשיפוצים היא גם המחירים היקרים ועל המחיר שאנו צריכים לשלם על הפגיעה בשגרה כאשר כל בני המשפחה נפגעים, ואם יש ילדים קטנים נדרש שיפוץ מהיר. יש כמה דרכים לשיפוץ מהיר ופשוט של הבית שיאירו אותו באור אחר וכדאי לכם להכיר את האפשרויות השונות.


להחליף את הריצוף הישן בפרקט


אם יש משהו אחד שתופס את כל עיניכם בזמן שאתם מביטים בבית וחושבים מה יכול להיות שונה בפעולה אחת קצרה זוהי הרצפה. הרצפה תופסת את כל שטח הבית ולמעשה היא האלמנט הכי משמעותי. אמנם נדמה לכם שהחלפת הריצוף היא פעולה מסובכת וארוכה אך אם אתם מתכננים לשנות את נראות הבית ומחפשים שיפוץ מהיר, החלפה של הפרקט יכולה להיות הרבה יותר זולה מאשר שיפוץ כולל וגם משמעותית יותר בעין. ניתן לבחור איזה צבע שרוצים כאשר פרקטים סינטטיים מאפשרים אפשרויות רחבות מאוד עם פרקטים איכותיים לטווח הארוך.


אריחי קרמיקה לאמבטיה יעשו את ההבדל


שיפוץ המקלחת הוא לפעמים השיפוץ שנחוץ. לא רק שהאמבטיה היא אחד החדרים הכי חשובים בבית, חדר האמבטיה הוא אחד החדרים הכי מעוצבים שצריכים להיות. זה הזמן לעיצוב קצת שונה ובדיוק כמו שהמטבח זוכה לעיצוב מיוחד שאמור להיות פרקטי לשימושים שלו, גם האמבטיה שלכם צריכים אריחי קרמיקה איכותיים שלא רק ישנו את העיצוב ואת הגוונים בעין אלא יהפכו את המקום להרבה יותר פשוט לניקיון. קרמיקה לאמבטיה יכולה לפתור הרבה בעיות מעבר לעיצוב, קל לנקות אותה, היא עמידה לאורך זמן ורק נשאר לבחורה קרמיקה לאמבטיה באיכות גבוהה.

חיפויים מעץ למראה טבעי בבית

אם אתם לא אוהבים את הרעיון של קרמיקה לאמבטיה או פרקט שיחליף את הריצוף הישן, אולי התקנת חיפוי הוא הדבר שאתם צריכים. חיפוי ניתן להתקנה בקלות ועושה הבדל גדול. הוא יכול להפוך כל קיר משעמם לקיר הכי מעוצב בבית והעלות שלו נוחה לכל כיס.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה